HABERLER

Geleceğin mucitlerini yetiştiriyoruz...

STEM Yaz Kampı | Lise Katılım Listesi

STEM Yaz Kampı | Lise Katılım Listesi

01 - 19 Temmuz 2019 (I. Dönem)  tarihleri arasında STEM Yaz Kampına katılma hakkı kazanan öğrencilerin (Lise Öğrencileri) isimlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

TC KİMLİK NO (12345*****) ADI-SOYADI SINIFI ŞUBE
106080 MUHAMMED ERDEM SARMIŞ LİSE 1 VEYA LİSE HAZIRLIK SINIFI Z
116548 AHMET EYMEN GÖKÇE LİSE 1 VEYA LİSE HAZIRLIK SINIFI Z
119010 HELİN BERRA KAYA LİSE 1 VEYA LİSE HAZIRLIK SINIFI Z
106320 ŞÜKRÜ BURAK KÖROĞLU LİSE 2. SINIF Z
134939 MAHMUT ESAD UYAR LİSE 2. SINIF Z
438077 AHMET BAHADIR DURSUN LİSE 2. SINIF Z
565725 MUHAMMED BERAT URLUK LİSE 2. SINIF Z
431329 KÜBRA SUNA  LİSE 4. SINIF Z
117930 ÖMER AĞANOĞLU  LİSE 1 VEYA LİSE HAZIRLIK SINIFI Z
119302 SERHAT ENES UÇAN LİSE 1 VEYA LİSE HAZIRLIK SINIFI Z
126060 HALİL AKA LİSE 1 VEYA LİSE HAZIRLIK SINIFI Z
562065 BEGÜM BEYZA ELÇİ LİSE 2. SINIF Z

Başvuru formunda da belirtilen ve veliler tarafından kayıt esnasında teslim edilmesi gereken malzemelerin listesi aşağıdaki gibidir.

Eğitimler için İhtiyaç Listesi
Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencileri için Ortaokul - Lise ve Mezun Öğrencileri için
Dil Çubuğu (1 Paket-100'lük)
12'li Kuru Boya
Renkli A4 Kağıdı (100'lü)
Oynar Göz (1 Paket)
3 Adet Pritt Yapıştırıcı
Çöp Şiş (1 Paket)
Pipet (1 Paket)
Köpük Tabak (10'lu)
Köpük Bardak (10'lu)
İzole Bant (2 Adet)
Alüminyum Folyo (1 Paket)
Fon Kartonu (1 Adet Sİyah 2 adet renkli)
Pil (Duracell Marka- 4 Adet)

Dil Çubuğu (1 Paket 100'lük)
İnce Mum Silikon Çubuk (1 kg)
Midi Pakt Lastiği (50 gr)
Pritt Yapıştırıcı (2 Adet)
Çöp Şiş (1 Paket)
Kalın Pipet (1 Paket)
100 Adet Pet Şişe Kapağı
Keçeli Boya Kalemi (12'li) 

Pil (Duracell Marka- 4 Adet)               

DERS PROGRAMLARI

Yaz kampının ilk dönemine katılma hakkı kazanan öğrenciler için aşağıda ders programı belirtilmiştir. Yukarıdaki listede şube kısmından öğrencinin şubesini öğrenerek ders programını inceleyiniz.

 

Sabah Programı

SABAH PAZARTESİ
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
SALI
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
ÇARŞAMBA
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
PERŞEMBE
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
CUMA
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
STEM A
OKUL ÖNCESİ - SABAH
  OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
SİNEVİZYON OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
STEM D
İLKOKUL 1-2 SABAH
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
  SİNEVİZYON
STEM E
İLKOKUL 1-2 SABAH
ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
  SİNEVİZYON
STEM C
İLKOKUL 1-2 SABAH
  ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
SİNEVİZYON ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
STEM F
İLKOKUL 1-2 SABAH
  ROBO MİYO
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
SİNEVİZYON ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
STEM P
ORTAOKUL 7-8 SABAH
SİNEVİZYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
STEM R
ORTAOKUL 7-8 SABAH
SİNEVİZYON
(NİHAT YETKİN)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
STEM Z
LİSE 1-2-3-4 SABAH
ATIK MALZEMELER İLE İNOVASYON
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
SİNEVİZYON   MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)

 

Öğlen Programı

ÖĞLEN PAZARTESİ
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
SALI
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
ÇARŞAMBA
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
PERŞEMBE
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
CUMA
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
STEM B
OKUL ÖNCESİ - ÖĞLEN
OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
SİNEVİZYON OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
 
STEM G
İLKOKUL 3-4 ÖĞLEN
NEURON İNVANTOR
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
SİNEVİZYON
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
STEM H
İLKOKUL 3-4 ÖĞLEN
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
SİNEVİZYON   NEURON İNVANTOR
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
STEM K
İLKOKUL 3-4 ÖĞLEN
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
NEURON İNVANTOR
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
SİNEVİZYON   ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
STEM L
ORTAOKUL 5-6 ÖĞLEN
SİNEVİZYON ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
 
STEM M
ORTAOKUL 5-6 ÖĞLEN
SİNEVİZYON MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
 
STEM N
ORTAOKUL 5-6 ÖĞLEN
SİNEVİZYON ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
 

 

 

MEDYA MERKEZİ