HABERLER

Geleceğin mucitlerini yetiştiriyoruz...

STEM Yaz Kampı | Ortaokul Katılım Listesi

STEM Yaz Kampı | Ortaokul Katılım Listesi

01 - 19 Temmuz 2019 (I. Dönem)  tarihleri arasında STEM Yaz Kampına katılma hakkı kazanan öğrencilerin (Ortaokul Öğrencileri) isimlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

TC KİMLİK NO (12345*****) ADI-SOYADI SINIFI ŞUBE
163048 HEJAR ŞAHİN 5. SINIF (ORTAOKUL) L
164728 JİNDA ŞAHİN 5. SINIF (ORTAOKUL) L
249985 ÖMER FARUK TOPRAK 5. SINIF (ORTAOKUL) L
314123 NİSA NUR KARAER 5. SINIF (ORTAOKUL) L
356152 REMZİYE ELİF KOYUNCU 5. SINIF (ORTAOKUL) L
361756 ERDEM KOYUNCU  5. SINIF (ORTAOKUL) L
374504 EMRE YETKİN 5. SINIF (ORTAOKUL) L
380931 DENİZ YUKSEL 5. SINIF (ORTAOKUL) L
388401 MUHAMMED YAKUP ELÇİ 5. SINIF (ORTAOKUL) L
396410 YAREN AĞADAYI 5. SINIF (ORTAOKUL) L
398270 YASER AĞADAYI 5. SINIF (ORTAOKUL) L
424400 İKRA NUR TUNCEL 5. SINIF (ORTAOKUL) L
501677 EMİNE EVİN YIRTICI 5. SINIF (ORTAOKUL) L
523636 ŞEVVAL BALOS 5. SINIF (ORTAOKUL) L
653472 HÜSEYİN UYANIKOĞLU 5. SINIF (ORTAOKUL) M
675281 MUHAMMED EREN KARAOĞLAN 5. SINIF (ORTAOKUL) M
718810 YUSUF SEYDİ İLERİ 5. SINIF (ORTAOKUL) M
725860 MUHAMMED SERHAN COŞKUN 5. SINIF (ORTAOKUL) M
182758 MUHAMMED ZİŞAN MAMAY 6. SINIF (ORTAOKUL) M
346642 M.SÜLEYMAN ATAŞ 6. SINIF (ORTAOKUL) M
383181 BELÇİM YAZAR 6. SINIF (ORTAOKUL) M
540676 ELANUR ÇAVUŞ 6. SINIF (ORTAOKUL) M
174148 MUSTAFA PAMUK 6. SINIF (ORTAOKUL) M
180928 TOPRAK ADALI 6. SINIF (ORTAOKUL) M
183898 NİSANUR  TENEKECİ 6. SINIF (ORTAOKUL) M
187737 UMUT KAHVECİ 6. SINIF (ORTAOKUL) M
202107 İSMAİL ENSAR ÇETİNDAĞ  6. SINIF (ORTAOKUL) M
236410 ERAY OĞUZ 6. SINIF (ORTAOKUL) M
285202 AYŞE YAĞMURCUKARDEŞ 6. SINIF (ORTAOKUL) N
303924 ŞEVVAL IŞIL ALTUNDAĞ 6. SINIF (ORTAOKUL) N
401266 DAMLA NUR KAHRAMAN 6. SINIF (ORTAOKUL) N
453499 BERHAM URLUK 6. SINIF (ORTAOKUL) N
456283 NABİ ŞELLİ 6. SINIF (ORTAOKUL) N
461233 NECDET REBER KUNT 6. SINIF (ORTAOKUL) N
486078 ZEYNEP ÇAKMAK 6. SINIF (ORTAOKUL) N
521386 SERKAN OVALİ 6. SINIF (ORTAOKUL) N
523096 MEHMET DENİZ ÖVET 6. SINIF (ORTAOKUL) N
566445 ZEYNEPNUR DEMİR 6. SINIF (ORTAOKUL) N
688241 ŞEHBAL ECE NUR DARTAR 6. SINIF (ORTAOKUL) N
698230 VEHBİ KEREM YAVUZ 6. SINIF (ORTAOKUL) N
699610 REŞİT SELİM YAVUZ 6. SINIF (ORTAOKUL) N
726190 JİNDA ÖZER 6. SINIF (ORTAOKUL) P
12593 EREN YETKİN 7. SINIF (ORTAOKUL) P
582194 AHMET ENES SÜRÜCÜ 7. SINIF (ORTAOKUL) P
115348 ÖMER FERHAN AKTAŞ 7. SINIF (ORTAOKUL) P
146459 ZEYNEP  YAŞAR  7. SINIF (ORTAOKUL) P
148019 FURKAN ALTIN 7. SINIF (ORTAOKUL) P
148319 AYŞENAZ ÜRKMEZ 7. SINIF (ORTAOKUL) P
149699 SILA GENÇ 7. SINIF (ORTAOKUL) P
155489 MUHAMMED FAHRİ IŞIKYILDIZ  7. SINIF (ORTAOKUL) P
159838 HALİL KOÇ 7. SINIF (ORTAOKUL) P
160378 MUHAMMED HAŞİMİ GÜLER 7. SINIF (ORTAOKUL) P
169048 SARDAR CİVAN BULUNMAZ  7. SINIF (ORTAOKUL) R
172888 ÖMER UTKU TEKEŞ  7. SINIF (ORTAOKUL) R
272605 HAYRUNNİSA OVALİ 7. SINIF (ORTAOKUL) R
328817 NEJAN KUNTER 7. SINIF (ORTAOKUL) R
377296 MERT BAŞ  7. SINIF (ORTAOKUL) R
388791 ZEYNEP NEVA KÜRKÇÜOĞLU 7. SINIF (ORTAOKUL) R
157588 MUHAMMED REŞAT SÜRÜCÜ 8. SINIF (ORTAOKUL) R
162268 EREN TOPRAK 8. SINIF (ORTAOKUL) R
198022 NESİJ KUNTER 8. SINIF (ORTAOKUL) R

Başvuru formunda da belirtildiği gibi eğitimler süresince kullanılacak ve veliler tarafından kayıt esnasında teslim edilmesi gereken malzemelerin listesi aşağıdaki gibidir.

Eğitimler için İhtiyaç Listesi
Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencileri için Ortaokul - Lise ve Mezun Öğrencileri için
Dil Çubuğu (1 Paket-100'lük)
12'li Kuru Boya
Renkli A4 Kağıdı (100'lü)
Oynar Göz (1 Paket)
3 Adet Pritt Yapıştırıcı
Çöp Şiş (1 Paket)
Pipet (1 Paket)
Köpük Tabak (10'lu)
Köpük Bardak (10'lu)
İzole Bant (2 Adet)
Alüminyum Folyo (1 Paket)
Fon Kartonu (1 Adet Sİyah 2 adet renkli)
Pil (Duracell Marka- 4 Adet)

Dil Çubuğu (1 Paket 100'lük)
İnce Mum Silikon Çubuk (1 kg)
Midi Pakt Lastiği (50 gr)
Pritt Yapıştırıcı (2 Adet)
Çöp Şiş (1 Paket)
Kalın Pipet (1 Paket)
100 Adet Pet Şişe Kapağı
Keçeli Boya Kalemi (12'li)

Pil (Duracell Marka- 4 Adet)               


Yaz kampının ilk dönemine katılma hakkı kazanan öğrenciler için aşağıda ders programı belirtilmiştir. Yukarıdaki listede şube kısmından öğrencinin şubesini öğrenerek ders programını inceleyiniz.

DERS PROGRAMLARI

Sabah Programı

SABAH PAZARTESİ
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
SALI
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
ÇARŞAMBA
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
PERŞEMBE
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
CUMA
09:00 - 09:50
 10:00 - 10:50
11:00 - 11:50
STEM A
OKUL ÖNCESİ - SABAH
  OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
SİNEVİZYON OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
STEM D
İLKOKUL 1-2 SABAH
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
  SİNEVİZYON
STEM E
İLKOKUL 1-2 SABAH
ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
  SİNEVİZYON
STEM C
İLKOKUL 1-2 SABAH
  ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
SİNEVİZYON ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
STEM F
İLKOKUL 1-2 SABAH
  ROBO MİYO
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
SİNEVİZYON ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
ISLAT YAPIŞTIR
(SEMRA DOĞAN)
STEM P
ORTAOKUL 7-8 SABAH
SİNEVİZYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
STEM R
ORTAOKUL 7-8 SABAH
SİNEVİZYON
(NİHAT YETKİN)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
STEM Z
LİSE 1-2-3-4 SABAH
ATIK MALZEMELER İLE İNOVASYON
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
SİNEVİZYON   MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)

 

Öğlen Programı

ÖĞLEN PAZARTESİ
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
SALI
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
ÇARŞAMBA
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
PERŞEMBE
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
CUMA
13:00 - 13:50
14:00 - 14:50
15:00 - 15:50
STEM B
OKUL ÖNCESİ - ÖĞLEN
OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
SİNEVİZYON OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
OKUL ÖNCESİ
(SELCAN KILIÇ)
 
STEM G
İLKOKUL 3-4 ÖĞLEN
NEURON İNVANTOR
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
SİNEVİZYON   ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
STEM H
İLKOKUL 3-4 ÖĞLEN
ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
SİNEVİZYON   NEURON İNVANTOR
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
STEM K
İLKOKUL 3-4 ÖĞLEN
ASTRONOMİ
(HALİL BAĞIŞ)
NEURON İNVANTOR
(GÖKHAN ÖZDEMİR)
SİNEVİZYON   ELEKTRO LAB
(ŞEYDANUR DÖNÜŞLER)
STEM L
ORTAOKUL 5-6 ÖĞLEN
SİNEVİZYON ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
 
STEM M
ORTAOKUL 5-6 ÖĞLEN
SİNEVİZYON MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
 
STEM N
ORTAOKUL 5-6 ÖĞLEN
SİNEVİZYON ARDUİNO
(AYDIN ATEŞ)
MOBİL PROGRAMLAMA
(NİHAT YETKİN)
ATIK MALZEMELERLE İNOVASYON
(BEDİRHAN ÖZGÜR ATEŞ)
 

 

MEDYA MERKEZİ