ATÖLYELER

Geleceğin mucitlerini yetiştiriyoruz...

Zeka Oyunları Atölyesi

Zeka Oyunları Atölyesi

Çabuk öğrenmede geleceğin metoduAkıl  ya da Zeka oyunlarıdır.

Zekâ Oyunları; zihni açan, aklı çalıştıran, öğrenmeyi kolaylaştıran, çabuk öğrenmeyi sağlayan bir eğitim metodudur. Bu metot yıllar öncesinde ileri dünya ülkelerinde bir öğreti metot‘u olarak okullarda her seviye de öğretilmektedir.

Zeka Oyunları; bilgi gerektirmeyen, akıl yürütme, hızlı düşünme, yaratıcılık, ipuçlarından yararlanabilme gibi becerileri kullanarak çözülebilen sorulara verilen genel bir isimdir.

Zihni açan, aklı çalıştıran, öğrenmeyi kolaylaştıran, çabuk öğrenmeyi sağlayan “Zeka Oyunları” geleceğin eğitim metodudur. “Eğlenirken öğrenme” ilkesine dayanan zeka oyunları zihni açıp öğrenmeyi kolaylaştırdığı için çocukların zeka gelişimine, yaratıcılıklarına ve akademik başarılarına katkı sağlar. Çocuklar eğlenirken öğrenir, zekaları gelişir.

Zeka Oyunları atölyemizde  25 adet zeka oyunu mevcuttur bu oyunlar;

Koridor, Creator, Katamino, Dizbs  ,Yuka Kids , Banangrams, Meta – Forms ,Shapy ,Fovrin Linegame ,Upwords, Mangala, Pattern Play, Gravity Maze ,Lazer Maze, Tik Tok Bomm ,Skippity , Q.bitz , Six , Solo Test ,Matranç, Hanoi Kulesi, Soma Küpleri, Mathable, Abalone , Santranç

Atölye Kazanımları

Öğrenmeyi kolaylaştırır

Zeka gelişimine katkı sağlar

Öğrencilerin sistematik düşünmesine yardımcı olur

Metin Kaynağı http://www.begem.com.tr/